Przewodniczący Zarządu Głównego

Piotr Domański

tel. 692-218-700, mail: piotr.domanski@nszzpwsrp.pl

z-cy Przewodniczącego Zarządu Głównego

Elżbieta Aleksandrowicz

 tel. 575-450-250,mail: elzbieta.aleksandrowicz@nszzpwsrp.pl

Magdalena Łykowska

tel. 693-290-991,mail: magdalena.lykowska@nszzpwsrp.pl

Ewelina Podkowa

 tel. 793-502-261, mail: ewelina.podkowa@nszzpwsrp.pl

Agnieszka Przybylska

tel. 668-121-065, mail: agnieszka.przybylska@nszzpwsrp.pl

Edward Winiarski

 tel. 796-795-660, mail: edward.winiarski@nszzpwsrp.pl

sekretarz Zarządu Głównego

Małgorzata Gierusz

 tel. 692-446-336, mail: malgorzata.gierusz@nszzpwsrp.pl 

skarbnik

Ewa Kubiak

tel. 570-882-727, mail: ewa.kubiak@nszzpwsrp.pl

 

Małgorzata Roszkowiak

Violetta Rzęzawa

  1. SO Poznań Przewodnicząca Małgorzata Gierusz tel.692-446-336, mail: malgorzata.gierusz@nszzpwsrp.pl ;
  2. SR Poznań Stare Miasto (SR Poznań Nowe Miasto)-Przewodnicząca Magdalena Łykowska- tel. 693-290-991, mail: malgorzata.lykowska@nszzpwsrp.pl ;
  3. SR Poznań Grunwald i Jeżyce (SR Września, SA Poznań, SR Oborniki Wlkp., SR Olsztyn, SR Kętrzyn, SR Ełk, SR Suwałki)-Przewodnicząca Elżbieta Aleksandrowicz-tel. 575-450-250 mail: elzbieta.aleksandrowicz@nszzpwsrp.pl ;
  4. SR Wałcz- (SO Koszalin, SR Koszalin, SR Sławno, SR Drawsko Pomoskie, PR Wałcz)-Przewodnicząca Renata Szczęsna-Koczenasz-tel.692-287-018, mail: renata.szczesna@nszzpwsrp.pl ;
  5. SA Lublin- (SO Lublin)- Przewodnicząca Agnieszka Hunek-Gruszka-tel.504-413-763, mail: agnieszka.hunek@nszzpwsrp.pl ;
  6. SO Lublin- Przewodnicząca Beata Janiuk-tel.697-260-344, mail: beata.janiuk@nszzpwsrp.pl ;
  7. SO Kielce- (SR Kielce, SR Olkusz, SR Opatów, SR Ostrowiec Św., SR Staszów, SR Włoszczowa) -Przewodniczący Piotr Domański-tel.692-218-700, mail: piotr.domanski@nszzpwsrp.pl ;
  8. SR Trzcianka  -Przewodnicząca Elżbieta Jurczyńska tel. 570-280-826, mail: elzbieta.jurczynska@nszzpwsrp.pl ;
  9. SR Szamotuły -Przewodnicząca Dorota Horak-tel.602 299 626 ,mail: dorota.horak@nszzpwsrp.pl ;
  10. SR Świnoujście (SR Gorzów Wlkp., SO Gorzów Wlkp. SO Szczecin, )-Przewodnicząca Małgorzata Kaczewska-tel.91 326-28-47 ,mail: malgorzata.kaczewska@nszzpwsrp.pl
  11. SR Konin-Przewodnicząca Joanna Rusin -tel. 697 237 124, mail: joanna.rusin@nszzpwsrp.pl ;
  12. SR Piła ( SR Wągrowiec)-Przewodnicząca Alicja Suchomska-tel. 605 320 307,mail: alicja.suchomska@nszzpwsrp.pl ;
  13. SR Leszno (SO Leszno)-Przewodnicząca Beata Demska-tel. 65 529-94-20 wew.121,mail: beata.demska@nszzpwsrp.pl ;
  14. SR Gniezno (SR Grodzisk Wlkp., SR Gostyń, SR Rawicz, SR Śrem, WSO Poznań)-Przewodniczący Edward  Winiarski– tel. 796-795-660, 692 219 900, mail: edward.winiarski@nszzpwsrp.pl ;
  15. SR Zabrze-Przewodnicząca  Anna Moczydłowska-tel. 793-428-666, mail: anna.moczydlowska@nszzpwsrp.pl ;
  16. SR Ostrów Wlkp. (PO Ostrów Wlkp.)-Przewodnicząca Magdalena Świtała-tel. ,mail: magdalena.switala@nszzpwsrp.pl ;
  17. SR Jarocin (SR Pleszew, SR Krotoszyn)-Przewodniczący Tomasz Pantofel-tel. 570-088-215 , mail: tomasz.pantofel@nszzpwsrp.pl
  18. SR Kępno (SR Ostrzeszów)-Przewodnicząca Iwona Sierańska-tel. 693-223-079,mail: iwona.sieranska@nszzpwsrp.pl;
  19. SR Białogard -Przewodniczący Iwona Naleśnik -tel. 692 416 868, mail: iwona.nalesnik@nszzpwsrp.pl, i.nalesnik@bialogard.sr.gov.pl
  20. SO Wrocław- kontakt Piotr Domański-tel.692-218-700, mail: piotr.domanski@nszzpwsrp.pl ;
  21. SR Wrocław-Fabryczna- kontakt Piotr Domański-tel.692-218-700, mail: piotr.domanski@nszzpwsrp.pl ;
  22. SR Wrocław-Krzyki- kontakt Piotr Domański-tel.692-218-700, mail: piotr.domanski@nszzpwsrp.pl ;
  23. SR Głogów- kontakt Piotr Domański-tel.692-218-700, mail: piotr.domanski@nszzpwsrp.pl ;
  24. SR Środa Wielkopolska- Przewodnicząca Katarzyna Rybarczyk-Malinowska-tel.885-012-616, mail: katarzyna.malinowska@nszzpwsrp.pl ;
  25. SR Oleśnica- kontakt Piotr Domański-tel.692-218-700, mail: piotr.domanski@nszzpwsrp.pl ;
  26. SR Ełk- kontakt Elżbieta Aleksandrowicz tel. 575-450-250 mail: elzbieta.aleksandrowicz@nszzpwsrp.pl ;
  27. SR Suwałki- kontakt Elżbieta Aleksandrowicz tel. 575-450-250 mail: elzbieta.aleksandrowicz@nszzpwsrp.pl ;
  28. SR Olsztyn- kontakt Elżbieta Aleksandrowicz tel. 575-450-250 mail: elzbieta.aleksandrowicz@nszzpwsrp.pl .
  29. SR Złotów – kontakt Mariola Grabarczyk tel.508 278 597, e-mail: mariola.grabarczyk@nszzpwsrp.pl ;
  30. SO Bydgoszcz (I OZSS Szubin, IIOZSS Bydgoszcz) – kontakt Dorota Szablewska tel. 668 183 218, e-mail: dorota.szablewska@nszzpwsrp.pl ;
  31. SR Chodzież –kontakt Łukasz Maćkowiak tel. 728 741 496 , e-mail: lukasz.mackowiak@nszzpwsrp.pl ;
  32. SR Wieluń – kontakt Agnieszka Hofman tel. 504 006 923, e-mail: agnieszka.hofman@nszzpwsrp.pl ;
  33. SO Kalisz ( SR Kalisz) – kontakt Magdalena Wdowczyk tel. 607 559 085, e-mail : magdalena.wdowczyk@kalisz.sr.gov.pl ,
  34. SR Wodzisław Śląski – kontakt Piotr Domański-tel.692-218-700, mail: piotr.domanski@nszzpwsrp.pl